Про-функції

Професійні графіки

Отримайте торгову перевагу на ринку, використовуючи звичайні та екзотичні типи графіків, що найкраще відповідають вашому стилю торгівлі. Аналізуйте ринок за допомогою наших простих у використанні функцій і великого списку типів і стилів діаграм.

Професійні графіки

Синхронні підключення

Платформа Quantower забезпечує синхронне з'єднання з різними брокерами, біржами і постачальниками даних.

Синхронні підключення

Синтетичні символи

Створюйте, аналізуйте і торгуйте синтетичними і біржовими спредами. Створіть синтетичний символ з декількома ногами і вивчайте його на графіку в платформі Quantower.

Синтетичні символи

Придбайте ліцензію Quantower Все-в-одному та отримайте усі ці про-функції лише від $70 на місяць

Ліцензія Все-в-одному дає вам доступ до ще більшої кількості професійних функцій, включаючи всі оновлення та майбутні випуски нових про-функцій

Накладення без меж

Додайте і порівняйте необмежену кількість активів на одному графіку, щоб дізнатися їх взаємозв'язок одне з одним. Використовуйте абсолютні шкали цін, щоб побачити, як працює кожен символ з початку року.

Накладення без меж

Симулятор торгівлі

Перевірте свою стратегію на ринкових даних в реальному часі за допомогою високореалістічного моделювання торгівлі на будь-яких підключених. «Протестуйте» торгівлю на ринках криптовалют, ф'ючерсів і акцій без ризику втратити реальні гроші.

Симулятор торгівлі

Індикатори без меж

Додавайте до графіків стільки індикаторів, скільки ви вважаєте за потрібне і отримуйте максимум корисної інформації в одному місці

Індикатори без меж

Торгуйте через Quantower

Завантажте найактуальнішу стабільну версію програми Quantower для Windows безкоштовно і без реєстрації