Співпраця з Quantower

White-label, спільний бренд, навчання, продаж
Лідер
спільноти
Крипто
біржа
Автор
торгової стратегії
Постачальник
даних
Регіональний
представник
Брокер Університет
Лідер спільноти
Ви експерт в індустрії онлайн-трейдингу і маєте спільноту в соцмережах або месенджерах?
Ми можемо запропонувати вам частину прибутку від продажів вашій аудиторії, поки ви використовуєте Quantower в якості основного торгового інструменту в своєму контенті. Термінал може бути частково або повністю оформлений відповідно до вашого стилю або ж ви можете використовувати оригінальну версію Quantower. Ми надамо вам всі необхідні дані і зробимо особисту презентацію з детальним оглядом наших функцій.
Запропонувати партнерство
Крипто-біржа
Ви — власник кріптобіржи, яка хоче відрізнятися від інших і залучати більше користувачів, надаючи дійсно професійні функції?
Ми можемо виконати інтеграцію з вашим існуючим серверним рішенням через API. Ви отримаєте брендовану версію, яка буде повністю адаптована до потреб вашої кріптобіржі. Ви можете продавати її або надавати своїм клієнтам безкоштовно. При бажанні, ми можемо розмістити ваші посилання на нашій сторінці «Підключення», щоб допомогти вам залучити нових користувачів.
Запропонувати партнерство
Автор торгової стратегії
У вас є унікальна торгова стратегія (індикатор) і ви хочете розповсюдити її серед трейдерів?
Широкий набір професійних функцій для ручної торгівлі в поєднанні з потужним API C # надає вам прекрасну можливість використовувати Quantower як інфраструктура для ваших ексклюзивних торгових алгоритмів. Вони можуть бути розроблені нашими програмістами або, якщо ви не хочете розкривати їх логіку, ви можете створити і вбудувати їх в Quantower без нашої участі.
Запропонувати партнерство
Постачальник даних
Ви постачальник даних і маєте потребу в платформі для демонстрації свого потенціалу клієнтам?
Після підключення до вашого серверного рішенням ваші користувачі отримають доступ до наданих ринкових даних за допомогою необмежених функцій Quantower: кластерні графіки, профіль обсягу, поверхня DOM, профіль ринку та інші. Ми також можемо надати вам послуги зі збирання історії та передачі котирувань на випадок, якщо ви захочете поліпшити ваше існуюче рішення.
Запропонувати партнерство
Регіональний представник
Ви знаєтеся на всіх тонкощах торгового бізнесу у вашій країні / регіоні і готові поширювати ідеї Quantower?
Ми завжди відкриті для будь-якого виду співпраці з місцевими представниками: від реселлера до спільної компанії з ексклюзивними правами на продаж. Ми готові надати все необхідне - навчання, розробку і впровадження - для створення бізнесу, який буде відповідати всім потребам конкретної країни.
Запропонувати партнерство
Брокер
Ви новий або відомий брокер, який хоче надати своїм клієнтам професійний торговий термінал?
Quantower можна легко підключити до вашого рішення і зробити його доступним для торгівлі в дуже короткі терміни. Ви можете використовувати оригінальну версію Quantower або свою власну брендовану. Просто надайте свій логотип, оберіть ім'я, налаштуйте робоче середовище і ви будете готові до запуску протягом декількох днів.
Запропонувати партнерство
Викладач/ВНЗ
Ваше покликання - навчати людей трейдингу і кращим практикам на спеціальних курсах?
Quantower може бути вашим технологічним партнером і надати вам і вашим студентам всі доступні функції для вивчення трейдингу. Оскільки наш термінал може підключатися до будь-якого доступного брокеру або біржі, ви можете навчити торгувати всіма основними активами, відомими сьогодні. І будьте впевнені, всі ваші учні отримають знижку, коли будуть готові торгувати в реальному часі.
Запропонувати партнерство
Можливості брендування
Бренд QuantowerКращий варіант для реселерів і представників, які прагнуть розширити спільноту Quantower.
Grey-labelМодель кобрендінга, за якої ви використовуєте свій власний бренд зі згадуванням «Powered by Quantower».
White-labelПовний брендинг терміналу Quantower з можливістю застосування призначених для користувача тем і кольорів.
Унікальне рішенняМожливість глибокої реорганізації та рестайлінгу UI під вимоги клієнта
Будь ласка, увімкніть javascript, щоб використовувати всі функції цього сайту
Продовжуючи використовувати цей веб-сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie відповідно до нашої Політикb щодо файлів cookie.